remonty od podstaw, wykończenia wnętrz, adaptacja poddaszy, gładzie, malowanie, elektryka.


"Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana."

Albert Eistein

Remont łazienki od czego zacząć?

przykladowa lazienka

Zaczynając remont łazienki najpierw musimy się przygotować.

Musimy przemyśleć jak ma wyglądać, z jakich materiałów skorzystamy i podjąć się znalezienia fachowca, który spełni nasze oczekiwania co do wykonawstwa.

Poszperajmy w internecie, zobaczmy galerię ze zdjęciami już wykonanych łazienek. Zobaczmy w którym kierunku pójdziemy, czy postawimy na minimalizm czy zdobienie, wzory i kolory upiększą pomieszczenie. Zmierzmy naszą powierzchnie do remontu. Warto narysować sobie projekt na kartce, tak by wspomóc swoją wyobraźnie. Szkicowanie, poprawki i nowe pomysły, które trafiają na papier doprowadzą nas do końcowego projektu. Gdy samemu zaprojektujemy własne wnętrze to odczujemy większą satysfakcję, jednak będziemy się musieli liczyć z wykonaniem dodatkowej pracy m.in.: szukaniem wymarzonych płytek w sklepach czy srawdzanie dostępności interesujących nas wzorów. Oczywiście istnieje możliwość wykonanie projektu przez specjalistyczne firmy, często w salonach z glazurą w ofercie z zakupem może znaleźć się gotowa wizualizacja naszej przyszłej łazienki. W tym przypadku jesteśmy pewni, że w jednym miejscu znajdziemy wszystkie potrzebne materiały, płytki, biały montaż i transport załatwimy za jednym zamachem.

Wybierzmy nasze akcesoria, meble i ceramikę do naszej łazienki. Zastanówmy się czy będzie zestaw podtynkowy, czy wc kompakt stojący, czy chcemy wannę czy prysznic. Poszukajmy ciekawych ofert w pobliskich sklepach czy w internecie - obecnie na rynku obecne są rozmaite modele, kształty, kolory.