łazienki od podstaw, wykończenia wnętrz, adaptacja poddaszy, płytki, sufity podwieszane

Odnowienie łazienki - jak zastartować?

przykladowa lazienka

Zaczynając remont łazienki najpierw musimy się przygotować. Musimy przemyśleć jak ma wyglądać, z jakich materiałów skorzystamy i podjąć się znalezienia fachowca, który spełni nasze oczekiwania co do wykonawstwa.

Poszperajmy w internecie, zobaczmy galerię ze zdjęciami już wykonanych łazienek. Zobaczmy w którym kierunku pójdziemy, czy postawimy na minimalizm czy zdobienie, wzory i kolory upiększą pomieszczenie. Zmierzmy naszą powierzchnie do remontu. Warto narysować sobie projekt na kartce, tak by wspomóc swoją wyobraźnie. Szkicowanie, poprawki i nowe pomysły, które trafiają na papier doprowadzą nas do końcowego projektu. Gdy samemu zaprojektujemy własne wnętrze to odczujemy większą satysfakcję, jednak będziemy się musieli liczyć z wykonaniem dodatkowej pracy m.in.: szukaniem wymarzonych płytek w sklepach czy srawdzanie dostępności interesujących nas wzorów. Oczywiście istnieje możliwość wykonanie projektu przez specjalistyczne firmy, często w salonach z glazurą w ofercie z zakupem może znaleźć się gotowa wizualizacja naszej przyszłej łazienki. W tym przypadku jesteśmy pewni, że w jednym miejscu znajdziemy wszystkie potrzebne materiały, płytki, biały montaż i transport załatwimy za jednym zamachem.

Wybierzmy nasze akcesoria, meble i ceramikę do naszej łazienki. Zastanówmy się czy będzie zestaw podtynkowy, czy wc kompakt stojący, czy chcemy wannę czy prysznic. Poszukajmy ciekawych ofert w pobliskich sklepach czy w internecie - obecnie na rynku obecne są rozmaite modele, kształty, kolory.


Cennik usług
Tagi: płytki łazienkowe, glazura, łazienki Jaworzno, remonty w Chrzanowie

Stwórz przyjazne mieszkanie

Wnętrza w których przebywasz mają wpływ na Twoje życie, samopoczucie i komfort. Z nami osiągniesz swój upragniony cel !

Jak działamy

  • rozmowa wstępna i ustalenia
  • wycena
  • zakup materiałów (klient lub my)
  • wykonanie

Jesteśmy obecni w regionie:

Chrzanów, Trzebinia, Jaworzno, Libiąż, Chełmek, Mysłowice, Bieruń, Tychy, Sosonowiec, Lędziny